ZAUFANIE, GWARANCJA, BEZPIECZEŃSTWO

Bezpiecznie jak w domu! Bądź spokojny, gdy Twoja pociecha przebywa u nas.

PROFESJONALNIE I NOWOCZEŚNIE

Szkolenia, edukacja, doświadczenie. Najnowsze trendy w żywieniu i wychowaniu dzieci.

WYKWALIFIKOWANA ZAANGAŻOWANA KADRA

Naszym filarem człowiek! Ludzie pracujący z dziećmi to specjaliści oraz kadra z wysokimi kwalifikacjami.

ŻŁOBKI TAM GDZIE TY

Jedno miasto - wiele żłobków. Rozbudowana sieć placówek, aby zawsze być w pobliżu.

EDUKACJA POPRZEZ ZABAWĘ

Dzieci uczą się zdobywać nowe doświadczenia, rozwijają wszystkie sfery: ruchową, psychiczną, poznawczą oraz sferę emocjonalną.

Żłobki Bydgoskie - drugi dom dla Twojego dziecka. Miejsce opieki, zabawy i edukacji.

W skład Zespołu Żłobków Miejskich w Bydgoszczy wchodzi osiem placówek, które gwarantują profesjonalną opiekę nad dziećmi i świadczą usługi dbając z najwyższą starannością o jakość i bezpieczeństwo.
Bydgoskie żłobki zapewniają wszechstronny rozwój dzieciom z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego dziecka.

ZDROWA ŻYWNOŚĆ

ZDROWA ŻYWNOŚĆ
Zbilansowane posiłki. Sprawdzeni dostawcy oraz najwyższej jakości produkty. Dieta naszych dzieci oparta jest o sprawdzoną i najnowszą wiedzę z zakresu prozdrowotnego żywienia.

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO
Stawiamy na bezpieczeństwo w każdym aspekcie. Monitoring w pomieszczeniach, sprawdzeni dostawcy żywności, kontrola i ochrona danych osobowych.

OPIEKA, EDUKACJA, ZABAWA

OPIEKA, EDUKACJA, ZABAWA
Opieka specjalistów, edukacja wielopłaszczyznowa, zabawa w grupach - gwarancją zrównoważonego rozwoju.

Okres wczesnego dzieciństwa to zaledwie początek życia, jest to krótki czas, ale niezmiernie istotny, mający ogromne znaczenie dla przebiegu procesu rozwoju i możliwości osiągnięć w każdym następnym okresie życia. Ten czas jest kluczowy i ma fundamentalny wpływ na całe życie.
Personel bydgoskich żłobków to wykwalifikowana kadra z wykształceniem wyższym, składająca się z opiekunów, psychologów, logopedów i fizjoterapeuty, którzy ściśle współpracują z doświadczonymi opiekunami dziecięcymi oraz pielęgniarkami.
Osoby te dbają o harmonijny rozwój dziecka, aby podjęta praca zaowocowała na przestrzeni następnych lat umożliwiła dzieciom dobry start w realizację kolejnych zadań w edukacji przedszkolnej i szkolnej.
Nasze placówki w całokształcie swojej pracy na pierwszym miejscu stawiają zawsze dobro dzieci. Planowana praca opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjna koncentruje się na tym, aby każde dziecko mogło rozwijać się wszechstronnie, bezpiecznie, twórczo i mądrze.
Bardzo ważnym wydarzeniem w życiu rodziny jest moment, w którym podjęta zostaje decyzja o oddaniu dziecka pod opiekę innym osobom. Pojawia się wiele pytań, wątpliwości, troski, niepokoju. Czy dziecko trafiło w odpowiednie ręce? Czy nie płacze? Czy nie jest za wcześnie? Te obawy są naturalne i nieuniknione. Dlatego doświadczona kadra stara się, aby podczas Państwa nieobecności dzieci miały poczucie bezpieczeństwa i akceptacji, żeby były szczęśliwe i radosne, a poprzez zabawy zdobywały wiedzę o otaczającym świecie. Chcemy abyście Państwo ufając nam, mieli pewność, że dokonaliście dobrego wyboru i mogli spokojnie realizować się w pracy zawodowej.

Z wyrazami szacunku
Agnieszka Szulc
Dyrektor
Zespołu Żłobków Miejskich w Bydgoszczy

W oparciu o Tempera & WordPress.
Skip to content